Kancelaria Komornika Sądowego nr VI w Legionowie

ul. Norwida 2a/7, Legionowo

legionowo@komornik.pl

ID EPU: 1078

Obwieszczenie o pierwszej licytacji nieruchomości Km 450/21

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Adam Wujek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 27/10/2023 r. o godz. 10.40 w budynku Sądu Rejonowego w Legionowie mającego siedzibę przy Legionowo, ul. Sobieskiego 47 odbędzie się pierwsza licytacja ograniczonego prawa rzeczowego stanowiącego położony jest na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym 12-kondygnacyjnym. Składa się w dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 42,30 m.kw. Ogólny stan techniczny i standard lokalu jako średni. należącego do dłużnika: Dominik Pawłowski położonego: 05-120 Legionowo, al. 3 Maja 29/83, wpisanego w rejestrze lokali własnościowych: Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Legionowie (Adres spółdzielni: 05-120 Legionowo, ul. Jagiellońska 11) dla którego Sąd Rejonowy w Legionowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW WA1L/00023749/2.

Suma oszacowania wynosi 253 900,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 190 425,00zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 25 390,00zł najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.

Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Santander Bank Polska Spółka Akcyjna Centrala 48 10901841 0000 0001 0714 2786.

Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz.08:00 do godz.16:00 oraz przeglądać w Sądzie Rejonowym w Legionowie przy Legionowo, Sekretariat Wydziału I Cywilnego, ul. Sobieskiego 47 odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Rękojmia wpłacona na rachunek komornika będzie uznana za wniesioną prawidłowo, jeżeli zostanie zaksięgowana na rachunku komornika najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Potwierdzenie przelewu nie stanowi dowodu uiszczenia rękojmi.

Obwieszczenie o pierwszej licytacji nieruchomości Km 1282/21

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Adam Wujek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 27/10/2023 r. o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Legionowie mającego siedzibę przy Legionowo, ul. Sobieskiego 47 odbędzie się pierwsza licytacja ograniczonego prawa rzeczowego stanowiącego spółdzielcze prawo własności do lokalu położonego na drugi piętrze w budynku wielorodzinnym 12-kondygnacyjnym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Powierzchnia użytkowa lokalu wnosi 52,90 m.kw. Lokal wyposażony jest w duży balkon. Z lokalem związane jest korzystanie z pomieszczenia w piwnicy, należącego do dłużnika: Marta Lis, położonego: 05-120 Legionowo, ul. C. K. Norwida 15/56, wpisanego w rejestrze lokali własnościowych: Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Legionowie (Adres spółdzielni: 05-120 Legionowo, ul. Jagiellońska 11), dla którego Sąd Rejonowy w Legionowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW WA1L/00065686/8.

Suma oszacowania wynosi 381 400,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 286 050,00zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 38 140,00zł najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.

W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz.08:00 do godz.16:00 oraz przeglądać w Sądzie Rejonowym w Legionowie przy Legionowo, Sekretariat I Wydziału Cywilnego, ul. Sobieskiego 47 odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.

Obwieszczenie o pierwszej licytacji nieruchomości Km 154/22

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Adam Wujek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 25/10/2023 r. o godz. 09:30 w budynku Sądu Rejonowego w Legionowie mającego siedzibę przy Legionowo, ul. Sobieskiego 47 odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego stanowiącego położonego na jedenastym piętrze w budynku wielorodzinnym 12-kondygnacyjnym. Lokal składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym i łazienki z wc. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 20,30 m.kw. Wielkość udziału w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali 2030/637351należącego do dłużnika: Hanna Chmielewska położonego: 05-120 Legionowo, ul. Sowińskiego 11/142, dla którego Sąd Rejonowy w Legionowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW WA1L/00055522/8.

Suma oszacowania wynosi 126 400,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 94 800,00zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 12 640,00zł najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.

W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz.08:00 do godz.16:00 oraz przeglądać w Sądzie Rejonowym w Legionowie przy Legionowo, ul. Sobieskiego 47 w Sekretariacie I Wydziału Cywilnego odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.

Obwieszczenie o drugiej licytacji nieruchomości Km 330/22

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Adam Wujek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 27-09-2023r. o godz.15:00 w budynku Sądu Rejonowego w Legionowie mającego siedzibę przy Legionowo, ul. Sobieskiego 47 odbędzie się druga licytacja nieruchomości stanowiącej działkę nr 35/1 obręb 24, Legionowo o pow. 0,0399 ha. Nieruchomość jest zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. 87,57 m.kw. Nieruchomość jest ogrodzona łącznie z działką nr 35/2. Dojazd do nieruchomości jest realizowany poprzez bramę zlokalizowaną na działce nr 35/2 na podstawie ustanowionej służebności. Na działce 35/1 jest posadowiony murowany budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, wolnostojący. Budynek jest w stanie surowym, bez stolarki okiennej i drzwiowej, tynków, posadzek i instalacji. Pow. użytkowa budynku 98,68 m.kw. Stan techniczny budynku określa się jako średni, należącej do dłużnika: Robert Gruszczyński położonej: 05-120 Legionowo, ul. KS. Piotra Skargi 7, dla której Sąd Rejonowy w Legionowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW WA1L/00061529/2.

Suma oszacowania wynosi 252 400,00zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 168 266,67zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 25 240,00zł najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.

Rękojmię można uiścić także na konto komornika Santander Bank Polska Spółka Akcyjna Centrala 48 10901841 0000 0001 0714 2786.

W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz.08:00 do godz.16:00 oraz przeglądać w Sądzie Rejonowym w Legionowie przy Legionowo, ul. Sobieskiego 47 w pok. W Sekretariacie I Wydziału Cywilnego odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.

Obwieszczenie o pierwszej licytacji nieruchomości Km 1690/22

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Adam Wujek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 26-09-2023r. o godz.13:00 w budynku Sądu Rejonowego w Legionowie mającego siedzibę przy Legionowo, ul. Sobieskiego 47 odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego stanowiącego położonego na parterze budynku wielorodzinnego 3 kondygnacyjnego. Składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i wc. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 52,90 m.kw. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy o powierzchni 10 m.kw. Stan techniczny budynku określa się jako średni. Wielkość udziału w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą do wyłącznego użytku właścicieli lokali: 2444/501000 należącego do dłużnika: Justyna Fryś-Rzezak położonego: 05-135 Wieliszew, ul. Modlińska 120/1, dla którego Sąd Rejonowy w Legionowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW WA1L/00018484/8.

Suma oszacowania wynosi 347 400,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 260 550,00zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 34 740,00zł najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.

W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz.08:00 do godz.16:00 oraz przeglądać w Sądzie Rejonowym w Legionowie przy Legionowo, ul. Sobieskiego 47 w pok. w Sekretariat I Wydział Cywilny odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.

Obwieszczenie o pierwszej licytacji nieruchomości Km 1677/18

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Adam Wujek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 08-09-2023r. o godz.14:40 w budynku Sądu Rejonowego w Legionowie mającego siedzibę przy Legionowo, ul. Sobieskiego 47, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej stanowiącą działkę nr 119 o pow. 0,4893 ha w kształcie wydłużonego trapezu o dł. 360 m i szerok. ok 13,5 m. Według zapisów w rejestrze gruntów stanowi grunty rolne zabudowane Br-RVI 0,0735 ha i grunty orne RVI 0,4158 ha. Działka jest zabudowana budynkiem gospodarczym o pow. zabudowy 75,00m.kw. Nieruchomości uzbrojona jest w przyłącza do sieci energii elektrycznej, wodociągowej i gazu ziemnego. Budynek gospodarczy, wolnostojący, parterowy, podpiwniczony z podpiwniczeniem powyżej poziomu terenu. Budynek został wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową, gazową, centralnego ogrzewania. Powierzchnia użytkowa parteru budynku wynosi 52,70 m.kw. Powierzchnia podpiwniczenia wynosi 54,90 m.kw. Stan techniczny budynku określa się jako średni. Standard wykończenia budynku określa jako średni, należącej do dłużnika: Jerzy Wiesław Szczęsny położonej: 05-140 Serock, Marynino, : dla której Sąd Rejonowy w Legionowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW WA1L/00050807/5.

Suma oszacowania wynosi 185 900,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 139 425,00zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 18 590,00zł najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.

Rękojmię można uiścić także na konto depozytowe sądu Santander Bank Polska SA 7 O. w Warszawie 48 10901841 0000 0001 0714 2786.